Lütfiye Girne’yi inletti

Lütfiye Girne’yi inletti

Girne Amfi Tiyatro, “O Ses Türkiye” yarışmasında şampiyon olan Lütfiye Özipek konserine ev sahipliği yaptı.

Girne Belediyesi’nin ev sahipliğinde ve Kuzey Kıbrıs Turkcell organizasyonunda 27 Nisan Cuma akşamı Lütfiye Özipek “Teşekkür konseri” düzenlendi.  Girne Amfi Tiyatro yapılan konsere,  Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Yılmaz Yıldırım, Çalışma ve Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü,  Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden ve binlerce kişi katıldı. Lütfiye Özipek konserde kendisini destekleyen Kuzey Kıbrıs halkıyla ilk kez bir araya gelerek onlara katkılarından dolayı teşekkür etme fırsatı buldu.

 

Güngördü: Sana teşekkür etmesi gereken biziz

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konserde yaptığı konuşmada,  Lütfiye’nin başarısından dolayı kendisini kutlayarak ülkemize bu başarıyı kazandırdığı için kendisini tebrik etti. Nidai Güngördü, “Sen bize değil, bu büyük mutluluğu yaşattığın için biz sana teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Maden: Lütfiye hepimize bu gururu yaşattı

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden de konserde gerçekleştirdiği konuşmasında Lütfiye Özipek’in hepimizi gururlandıran bir başarı elde ettiğini belirterek kendisine teşekkür etti. Harun Maden, Lütfiye’nin başarısına başından beri inandıklarını belirterek, büyük mücadele sonucu elde ettiği şampiyonluğu dışında başarısını sonrasında da devam ettirmesi temennisinde bulundu.

 

Özipek: Bu kalabalığa şarkı söylederek beni duygulandırdınız

Lütfiye Özipek yaptığı kısa konuşmasında şunları söyledi: “Başından beri bana inanarak beni destekleyen herkese sonsuz teşekkür ederim. Sizler olmasanız ben bu başarıyı elde edemezdim. Bu vatanın bir evladı olarak bana verdiğiniz destek yanında bugün binlerce kişi karşısında bana şarkı söylederek beni duygulandırdınız” dedi.

Önceki Haber Kadınlar Birliği Girne’de şube açtı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.