GİRNE’DE PARKLARDA YOGA

GİRNE’DE PARKLARDA YOGA

Girne Belediyesi’nin Barış Parkı’nda yaz dönemlerinde gerçekleştirdiği ücretsiz yoga etkinlikleri sürüyor. Etkinlik, 28 Mayıs 2016 Cumartesi ve 18 Haziran 2016 Cumartesi saat 10:30-11:30 saatlerinde halka açık olarak gerçekleştirilecek.
Girne Belediyesi’nden verilen bilgide, yoga etkinliğinin Girne Belediyesi Sağlık Şube Amiri, aynı zamanda konusunda uzman ve sertifikalı Jivamukti Yoga eğitmeni Naile Soyel’in gözetiminde yapılacağı belirtildi. Yogaya ilgi duyan herkesin katılabileceği renkli ve eğlenceli geçecek etkinliğe ilgi duyan herkes davet edildi.
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, insan sağlığı açısından hem fiziksel hem de ruhsal olarak faydalarının daha çok anlaşıldığı ve günümüz insanının da bu nedenlerle daha çok ilgi gösterdiği Yoga’nın ülkemizde de gittikçe tanınmakta ve yaygınlaşmakta olduğunu söyledi.
Girne’de yıllardır Barış Parkı’nda her yaz döneminde ücretsiz yoga etkinlikleri düzenlendiğini ifade eden Güngördü, bu yıl Girne Belediyesi organizasyonuyla gerçekleşen yoga etkinliklerine toplumun birçok kesiminden ilgi olduğunu gözlemlediklerini belirterek, etkinliğe ilgi duyan herkesi davet etti.

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Önceki Haber Girne-Lefkoşa ana yolunda çalışma başlatıldı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.