GİRNE BELEDİYESİ VE KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ORTAK PROJE

GİRNE BELEDİYESİ VE KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN ORTAK PROJE

Girne Belediyesi İle Kardeş Belediye Olan Kuşadası Belediyesi Girne Karaoğlanoğlu’nda Bulunan Karaoğlanoğlu Halk Plajı(Antis) İçin Sunulan Ortak Proje Onay Aldı

Girne Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi tarafından hazırlanan proje Türkiye Belediyeler Birliği Hibe Proje kapsamında Ada çapında onaylanan ilk 8 projenin içerisinde yer aldı. Karaoğlanoğlu bölgesinde bulunan Girne Belediyesi’ne ait Karaoğlanoğlu Halk Plajı(Antis), yapılacak olan projede çevre düzenlemesi, gençlere yönelik voleybol sahası ve oyun grubunun eklenmesi yer alıyor. Etaplara ayrılarak yapılacak olan projeye önümüzdeki günlerde başlanacağı belirtildi.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye’deki Belediyeler ile ortak projelere imza attıklarına işaret ederek işbirliklerinin her geçen gün daha da ileriye taşıdıklarını ifade etti. Türkiye Belediyeler birliği ve Türkiye’deki diğer belediyeler ile yapılan işbirliklerinin kente ve kent halkına büyük katkılar yapacağına işaret eden Güngördü, Antis plajının gençlere yönelik iyileştirilmesinin etaplar halinde yapılacağını belirtti.

Önceki Haber Girne Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinliği Gerçekleştirdi

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.