UĞUR MUMCU CADDESİ ÜZERİNDE YOL GENİŞLETME VE ASFALT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

UĞUR MUMCU CADDESİ ÜZERİNDE YOL GENİŞLETME VE ASFALT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Girne Belediyesi asfalt çalışmaları çerçevesinde, Uğur Mumcu Caddesi üzerinde, Ali Kasap- Çağra Yapı Market arasında yol genişletme, asfalt altyapı ve serim çalışmaları gerçekleştirdi.
Girne Belediyesi’nden verilen bilgide, yol genişletme amacıyla, caddenin güney şeridi üzerinde gerçekleştirilen asfalt serim çalışmalarına ek olarak cadde üzerinde köprü genişletme çalışmaları da devam ediyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Girne ve Girne Belediyesi’ne bağlı köylerde 42 ayda 22 bin ton asfalt döktüklerini ifade ederek, altyapı çalışmalarıyla birlikte, asfalt döküm çalışmalarının da önümüzdeki günlerde devam edeceğine işaret etti. Güngördü, Uğur Mumcu Caddesi’nin güney şeridinde yapılan yol genişletme ve asfalt çalışmalarının trafik akışını rahatlatmak amacıyla gerçekleştirildiğini ifade ederek aynı güzergah üzerinde köprü genişletme çalışmalarının da sürdüğünü kaydetti.
Güngördü, çember yapımı ve yol genişletme çalışmalarından sonra çemberin aydınlatma çalışmalarının da bu çerçevede tamamlandığını söyledi.

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

Önceki Haber NATİA CHKHEİDZE’İN KİŞİSEL SERGİSİ GİRNE BELEDİYESİ SANAT GALERİSİ’NDE AÇILDI

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.