Şenkul, Zeytin Festivali kapsamında ülkeye gelen konukları kabul etti

Şenkul, Zeytin Festivali kapsamında ülkeye gelen konukları kabul etti

Şenkul, Zeytin Festivali kapsamında ülkeye gelen konukları kabul etti…

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul Zeytin Festivali kapsamında ülkeye gelen konukları kabul etti…

Girne Belediyesi’nin düzenlediği 22’inci Uluslararası Zeytin Festivali kapsamında Girne’ye gelen belediye başkanları ve konuk heyetler Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul ile Girne Belediyesi Hizmet Binasında bir araya geldi.

Karşılıklı hediye takdimlerinin ardından festival ve kent hakkında bilgi veren Başkan Şenkul, Zeytin Festivaline katılım gösteren belediye başkanlarının,  temsilcilerinin ve meclis üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek, katkı ve desteklerinden dolayı tüm belediyelere teşekkürlerini iletti.

Girne Belediyesi tarafından misafir edilen Ayvalık Belediyesi, Hatay Altınözü Belediyesi, Hatay Reyhanlı Belediyesi, Anamur Belediyesi ve Çankaya Belediyesinden gelen misafirler 22.  Zeytin Festivali kapsamında Girne Belediyesinin misafiri olarak Zeytin Festivaline katıldılar.

Festival kapsamında Türkiye’den gelen Çankaya Belediyesi Hoy-Tur Halk Dansları Topluluğu, eşsiz halk dansları gösterisiyle festival katılımcılarına unutulmaz bir şov sundu. Renkli kostümleri ve enerjik performanslarıyla izleyicileri büyülediler.

Önceki Haber 22’nci Zeytin Festivali başladı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.