Ramadan Cemil Meydanı iki etkinliğe ev sahipliği yaptı

Ramadan Cemil Meydanı iki etkinliğe ev sahipliği yaptı

Ramadan Cemil Meydanı iki etkinliğe ev sahipliği yaptı

‘Girne Arkın Group Fest 23’ dün akşam müzikseverleri büyüleyen bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. ‘Let’s Sing Together Band’ tarafından gerçekleştirilen İki Toplumlu Barış Konseri Ramadan Cemil Meydanı’nda gerçekleşti.

Müziğin birleştirici gücüne odaklanan Let’s Sing Together Band, İki Toplumlu Barış Konseri ile izleyiciler arasında büyük bir heyecan yarattı.

Ramadan Cemil Meydanı’nda mükemmel bir atmosfer sunan Let’s Sing Together Band, barış ve müzik temasını vurguladı. Grup, birçok müzik türünü içeren geniş bir repertuvar sunarak dinleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Let’s Sing Together Band’in enerjik performansı, izleyicileri dans etmeye ve şarkılara eşlik etmeye teşvik etti. Müziğin gücünü hisseden herkes, birlik ve barış mesajını paylaşmanın tadını çıkardı.

Sualtı fotoğraf sergisinde ikinci günü

Yine festival kapsamında, Ramadan Cemil Meydanı’nda saat 18:00’de, ‘Girne Belediyesi 1. Uluslararası Sualtı Görüntü Avcılığı Fotoğraf Yarışması Sergisi’ ikinci gününü gerçekleştirdi. Bu akşam son bulacak olan sergide, yarışmaya katılan tüm fotoğrafçıların çektikleri resimler yer alıyor.  ‘Girne Belediyesi 1. Uluslararası Sualtı Görüntü Avcılığı Fotoğraf Yarışması’ ödül töreni ise 28 Eylül Perşembe günü saat 19:00’da, Karaoğlanoğlu Antis Plajı’nda yapılacak. 1. Uluslararası Sualtı Görüntü Avcılığı Fotoğraf Yarışması 2 Eylül Cumartesi günü, Kervansaray Halk Plajında gerçekleştirilmişti. Düzenlenen yarışmaya adanın Güneyi ve Kuzeyin’den toplam 29 dalgıç katılım gösterdi

 

 

 

Önceki Haber “Pippi-Uzunçorap” yoğun ilgi gördü

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.