Klasik araçlar Girne’yi renkelendirecek

Klasik araçlar Girne’yi renkelendirecek

Girne Kordonboyunda 4 Mayıs Cumartesi günü açık hava klasik otomobil sergisi düzenlenecek

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD), Girne Belediyesi katkılarıyla 2019 sezonunun üçüncü etkinliği olan “Vodafone Telsim 10. Klasik Otomobil Sergisi”ni gerçekleştirecek. Girne Belediyesi’nin desteğiyle Girne Kordonboyunda 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü düzenlenecek açık hava klasik otomobil sergisinde 12:00-13:00 saatleri arasında klasik araçların geçişi yapılacak. Dallas Büfe yanında kurulacak sahnede verilecek konserin ardından etkinlik 17:00’da sona erecek. Etkinlikte ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Kızılay’ı, “Kan ver, Hayat ver” sloganıyla mobil kan bağışı araçlarında kan bağışı kabul edecek.

Girne Belediyesini ziyaret ettiler
KTKOD Başkanı Burçin Aliusta, bazı yönetim kurulu üyeleri ve Vodafone Telsim Bireysel Satış Bölümü Başkanı Sinan Gezen, etkinlikle ilgili geçtiğimiz günlerde Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü’yü ziyaret etti. Ziyarette, Girne Belediyesi Asbaşkanı Hakan Onurlu da hazır bulundu.

Güngördü: Sosyal sorumluluk projelerinin destekçisiyiz
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, büyüyerek gelişen Girne’de alt yapı ile üst yapı çalışmaları yanında, festival ve etkinliklere de büyük önem verdiklerini söyledi. Güngördü, klasik araçların geçtiğimiz yıl düzenlediği organizasyona imkanlar dahilinde destek verdiklerini ifade ederek, bu yıl da destek vererek sosyal sorumluluk projelerinin her zaman destekcisi olduklarını kaydetti. Güngördü, klasik severleri turizmin başkenti Girne’de ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacaklarını sözlerine ekledi.

Aliusta: Yenilik ve sürprizler var
KTKOD Başkanı Burçin Aliusta da, klasik araçların turizmin başkenti Girne’de önemli bir organizasyona imza atacağını söyledi. Aliusta, geçen yıl çok kalabalık bir ortamda 120 klasik araçla sergi yapıldığını belirterek, bu yıl ise birçok süpriz ve yenilikler olacağını dile getirdi. Birçok motosiklet grubunun etkinliğe destek vereceğini ifade eden Aliusta, klasik severlere ev sahipliği yapacak olan Girne Belediyesi’ne ve Başkan Nidai Güngördü’ye teşekkür etti.

Önceki Haber GÜNGÖRDÜ’NÜN 1 MAYIS MESAJI

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.