GÜNGÖRDÜ, YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI FETHİ YAŞARI ZİYARET ETTİ

GÜNGÖRDÜ, YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANI FETHİ YAŞARI ZİYARET ETTİ

Ankara Yenimahalle Belediyesi ve Türkiye Kömür İşletmeleri’nin organize ettiği, Girne Belediyesi Türk Sanat Müziği Konseri için koro ile birlikte 12-14 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da bulunan Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.
Girne Belediyesi’nden verilen bilgide, ziyareti sırasında Güngördü’ye belediye meclis üyeleri Burcu Başay Karakaya, Hatice Akmanlar Aşık, Ziya Sencer, Kemal Gilanlıoğulları, Haşim Yücel ve koro şefi İhsan Gürel eşlik etti.

İKİ ŞEHİR ARASINDA KÖPRÜ KURULDU

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Güngördü’nün ziyareti vesilesiyle Yenimahalle Belediyesi ve Girne Belediyesi arasında bir köprü kurulduğunu belirterek, kültür, sanat, belediye hizmetleri gibi konularda da birlikte çalışma başlatmayı önderdi. Kıbrıs konusunda da konuşan Yaşar, bir an önce adaya barışın gelmesi dileğinde bulundu.
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Ankara’nın en büyük ilçelerinden bir tanesi Yenimahalle Belediyesi ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, deneyimlerinden yararlanmak isteğini belirtti. Güngördü, Ankara’da bulundukları süre içerisinde başkan ve belediye çalışanlarının gösterdiği misafirperverlik için de teşekkür etti.

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

Önceki Haber ALTYAPISI TAMAMLANAN ECEVİT CADDESİ ASFALTLANDI

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.