Girne Belediyesi Tiyatro Günleri yeni oyunlarla devam ediyor

Girne Belediyesi Tiyatro Günleri yeni oyunlarla devam ediyor

Girne Belediyesi Tiyatro Toplulukları 2023 – 2024 sezonuna 4 farklı oyunla hız kesmeden devam ediyor. Aralık ayı boyunca sahnelenecek olan ‘Mozart ve Salieri’, ‘Pygmalion Bir Demokrasi Müzikali’, ‘8 Kadın’, ‘Kar Kraliçesi’ isimli oyunlar Girne Belediyesi Oda Tiyatrosu’nda sergilenecek.

Girne Belediyesi Tiyatro Toplulukları tarafından verilen bilgiye göre Aralık ayı boyunca devam edecek tüm oyunlarından ‘Mozart ve Salieri’ 1 Aralık Cuma günü saat 20:30’da, ‘Pygmalion Bir Demokrasi Müzikali’ 8-15-22 Aralık tarihlerinde saat 20:30’da, ‘8 Kadın’ oyunu 17 Aralık Pazar günü saat 17:00’da ve  ‘Kar Kraliçesi’ oyunu ise 23-24 Aralık tarihlerinde saat 15:00’da tiyatro severler ile buluşacak.

Aralık ayı boyunca sahnelenecek oyunların bilet fiyatları; Türkçe oyunlarda 150 TL, Rusça oyunlarda ise 300 TL olarak açıklandı. Oyun günleri kapıdan bilet satışının da gerçekleştirileceğinin belirtildiği açıklamada dileyenlerin online olarak, www.kibrisbiletcim.com sitesinden bilet temin edebileceğini ve oyunlar için rezervasyon yapılmayacağı kaydedildi.

Önceki Haber Öğretmenler unutulmadı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.