Finali Özdemir Erdoğan yapacak

Finali Özdemir Erdoğan yapacak

Girne Belediyesi’nin Zeytinlikte düzenlediği 16.Girne Zeytin Festivali, Salı günü sona erecek

Girne Belediyesi tarafından 6-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 16’ncı Zeytin Festivali  çeşitli etkinliklerle devam ediyor. Festival kapsamında; Çocuk  ve Gençlik Etkinlikleri, Zeytinli ve Zeytinyağlılar Yemek Yarıması, Bilardo Turnuvası, Tenis Turnuvası ve Uygulamalı Karikatür Atölye Çalışması yer aldı.

Festivalde haftasonu; Friends Line Dans Gösterisi, GAÜ Stangle School Dans Gösterisi, İtalya  Slience Tiyatro meydan gösterisi, Girne Belediyesi Halk Dansları gösterisi, Halk Sanatları Vakfı Dans gösterisi ve Kuzey Kıbrıs Filipinliler Topluluğu ile Almanya Winzertanzgruppe Bingen am Rhein dans gösterileri gerçekleştirildi. Zeytinlik köy meydanında kurulan sahnede Grup Zirve, Yağmur  Özerem & Band ve Grup Arabent konser verdi.

 

Finali Özdemir Erdoğan yapacak

Festivalde Pazartesi günü 18.00’da Zeytin Konulu Seminer, 19: 00’da Grup Gramofon konseri, 20:00’da Ali Nesim Anısına  Şiir Dinletisi  20:45’te Çatalköy Belediyesi Halk Dansları Topluluğu gösterisi ve 21.00’da Pelin & Öldüren Şampanya Grubu konseri yer alacak. Festival Salı günü, Tenis ve Bilardo ödül töreni, Oksem Halk Dansları Gösterisi, Grup Triple konseri ve Türkiye’nin ünlü sanatçısı Özdemir Erdoğan’ın vereceği konserle sona erecek.

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

 

Önceki Haber Zeytin Festivali başladı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.