ECEVİT CADDESİ’NİN BİR KISMI TRAFİĞE KAPATILACAK

ECEVİT CADDESİ’NİN BİR KISMI TRAFİĞE KAPATILACAK

Elektrik hatlarının yeraltına alınması çalışmaları kapsamında hava şartlarının elvermesi durumunda 20 Aralık Pazar günü Colony Otel’in önü trafiğe kapalı olacak.

Girne Belediyesi Trafik Master Planı kapsamında kentin ana girişi konumundaki Ecevit Caddesi’nde, Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’na ait elektrik direklerinin kaldırılması ve elektrik hatlarının yer altından geçirilmesi için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Ecevit Caddesi’nde hava şartlarının elvermesi durumunda 20 Aralık 2015 tarihinde Pazar günü elektrik hatları yeraltına alınacak. 2. Etap alt yapı projesi kapsamında saat 07:00-14:00 saatleri arasında çalışmaların yapılacağı Colony Otel önü trafiğe kapalı olacak.

Çalışmalar sırasında Girne Polis Müdürlüğü Trafik Şubesi ekipleri trafiği kontrol edecek ve Hirondel Çemberi’nden Ecevit Caddesi’ne doğru seyir edecek sürücüler, Karaca Sokağa yönlendirilecek. Tek yön olan Şinasi Konuloğlu Sokak’tan sola (kuzeye) dönüş verilmeyecek. Girne Belediyesi önündeki çemberden ise Ecevit Caddesi’ne gidilemeyecek.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, kentin ana giriş yolu niteliğindeki Ecevit Caddesi’ni rahatlatmak amacıyla başlatılan çalışmalar süresince yayalar ile sürücülerin daha dikkatli olmaları gerektiğine dikkat çekerek, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları çağrısında bulundu.

Önceki Haber ÜLKEDE ETKİLİ OLAN VE SU BASKINLARINA NEDEN OLAN SAĞANAK YAĞMURLA İLGİLİ AÇIKLAMA

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.