8’İNCİ GİRNE KÜLTÜR SANAT GÜNLERİ EDİP AKBAYRAM KONSERİYLE BAŞLIYOR!

8’İNCİ GİRNE KÜLTÜR SANAT GÜNLERİ EDİP AKBAYRAM KONSERİYLE BAŞLIYOR!

Girne Belediyesi’nin düzenlediği 8’inci Girne Kültür Sanat Günleri başlıyor. Kültür Sanat Günleri çerçevesinde, özgün müziğin dev ismi Edip Akbayram 12 Mayıs 2018 Cumartesi akşamı Girne Amfi Tiyatro’da konser veriyor.

Girne Belediyesi’nin 8’incisini gerçekleştirileceği, bu yıl “Sanat Yoluyla Barış” sloganıyla düzenlenen Girne Kültür Sanat Günleri özgün müziğin devi Edip Akbayram Konseri’yle başlıyor. 
Girne Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 12 Mayıs 2018 Cumartesi akşamı Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek konserin, saat 21:00’de başlayacağı belirtildi.
30 TL’den satışa sunulacak konser biletlerinin yarından itibaren (7 Mayıs 2018 Salı) Girne Belediyesi Danışma Masası’ndan, Deniz Plazalardan ve konser akşamı Amfi Tiyatro girişinden temin edilebileceği kaydedildi.

GÜNGÖRDÜ: “BARIŞ VE HOŞGÖRÜYE VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Girne’de yaz ayları süresince düzenlenen kültür sanat faaliyetlerinin bu yıl da devam edeceğini belirterek, bu yaz ilk olarak usta sanatçı Edip Akbayram’ı Girne’de ağırlamak istediklerini söyledi. Güngördü, Girne’nin hem turizm hem de öğrenci hareketinin yoğun yaşandığı bir kent olduğunun bilinciyle hareket ettiklerine işaret ederek, bu yıl “Sanat Yoluyla Barış” sloganıyla gerçekleştirilecek 8’inci Girne Kültür Sanat Günleri’nin, tüm insanlık için sanatın birleştirici gücüyle barış ve hoşgörüye vesile olmasını temenni etti.
Güngördü, başta tüm kent halkı olmak üzere, herkesi 12 Mayıs 2018 Cumartesi akşamı konsere davet etti.

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

Önceki Haber GİRNE BELEDİYESİ’NİN ÜSTÜ AÇIK TURİSTİK GEZİ OTOBÜSÜ SEFERLERİNE BAŞLADI

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.