Yaşar Girne’yi salladı

Yaşar Girne’yi salladı

Girne Belediyesi tarafından düzenlenen 6. Girne Kültür ve Sanat Günleri’nin onuncu konseri, dün akşam Girne Amfi Tiyatro’da gerçekleşti.

Türkiye’nin sevilen müzik sanatçılarından Yaşar, 6. Girne Kültür ve Sanat Günleri kapsamında dün akşam (23 Ağustos 2016) sahneye çıktı. Girne Amfi Tiyatro’da muhteşem bir performans sergileyen Yaşar, “Masal”, “Divane”, “Esirinim” ve“Sevda Sinemalarda” albümüne uzanan geniş ve özel repertuarıyla, kendisine konser boyunca eşlik eden yaklaşık 2 bin dinleyicisine unutulmaz bir konser ziyafeti sundu.
Yaşar konser boyunca seyircileri sahneye davet ederek, konseri izlemeye gelenlerle birlikte şarkılarını bir ağızdan söyledi. Yaşar konserde, “Aldanırım”, “Birtanem”, “Kumralım” gibi sevilen şarkıları seslendirdi.

“Belediye meclisi adına teşekkür ederim”
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konserdeki konuşmasında, bu yıl yapılan etkinliklerin ana temasının “Barış” olduğuna dikkat çekti. Nidai Güngördü, kültür ve sanatı barış, sevgi ve dostlukla birleştirmeyi amaçladıklarını belirtti. Yaşar ve ekibine sergiledikleri performanstan dolayı Girne Belediye meclisi adına teşekkür eden Güngördü, Yaşar’a teşekkür plaketi takdim etti. 6. Girne Kültür ve Sanat Günlerinde 6 Eylül Salı günü Ankara Devlet Tiyatrosu Neşet Ertaş Neşe Dert Aşk isimli tiyatro gösterisi yer alacak.

Önceki Haber Ozanköy Pekmez Festivali cuma günü başlıyor

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.