Yaratıcı çocuklar eserlerini sergiliyor…

Yaratıcı çocuklar eserlerini sergiliyor…

Yaratıcı Çocuklar Sergisi, Leymosun Kültürevi’nde sanatseverlerin ziyaretine açıldı.

Girne Belediyesi Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen çocuk sanatı, heykelin halleri ve yaratıcı dramadan oluşan “Yaratıcı Çocuklar Sergisi” 21 Haziran Çarşamba günü saat 19:00’da  sanatseverlerin ziyaretine açıldı. Leymosun Kültürevi’nde 23 Haziran’a kadar sürecek sergi, 09:00-13:00 ile 15:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Tüm çocuklara katılım belgeleri verildi…

Girne Belediyesi Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen çocuk sanatı, heykelin halleri ve yaratıcı dramadan oluşan “Yaratıcı Çocuklar Sergisi’nde, kurslara katılan tüm çocuklara Belediye Başkanı Nidai Güngördü ile eğitmenler Zehr Şonya ve Fatoş Giritli tarafından katılım belgeleri takdim edildi. Yaptıkları eserleri ailelerine ve velilere tanıtan çocukların heyecanları görülmeye değerdi.

Güngördü: Kültür ve sanata önem veriyoruz

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, belediyenin imkanları dahilinde büyük önem verdikleri kültür ve sanat etkinliklerine katkı koymaya çalıştıklarını belirterek, toplumun gelişmesi için kültürel ve sanatsal etkinliklerin artması gerektiğine dikkat çekti. Güngördü yaptığı konuşmada, yıl boyunca çalışarak ortaya eserler çıkaran öğrencileri tebrik ederek, sergi etkinliklerinin öğrencilerde motivasyonu artırdığını kaydederek, yapılan eserleri görmeleri için vatandaşları,Yaratıcı Çocuklar Sergisine davet etti.

Önceki Haber Kupalarını Güngördü’ye getirdiler

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.