SOKAN BALIĞI AVLAMA MÜSABAKASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SOKAN BALIĞI AVLAMA MÜSABAKASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

GİRNE’DE SEZONUN TEKNEDEN OLTA İLE EN BÜYÜK SOKAN BALIĞI AVLAMA MÜSABAKASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Girne Belediyesi’nin Ana Sponsorluğunda Yapılan Karaoğlanoğlu Avcılık Atıcılık Ve Balıkçılık Derneğinin Ev Sahipliğini Yaptığı Müsabaka 11 Haziran 2023 Pazar Günü Gerçekleştirildi.

KKTC Avcılık Federasyonunun yıllık faaliyet programında olan Karaoğlanoğlu tekneden olta ile sokan balığı avlama müsabakası Girne Belediyesi ana sponsorluğunda 11 Haziran 2023 Pazar günü sabahın erken saatlerinde Karaoğlanoğlu balıkçı barınağında toplanılarak, 9 takım 28 lisanslı sporcu, 35 lisanssız ferdi takım ve 110 ferdi lisanssız sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

Ödül törenine, Meclis Başkan Yardımcısı Fazilet Özdenefe, Maliye Bakanı Alişan Şan, Girne Kaymakamı Cemal Özcemoğlu,  Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul,  CTP Milletvekilleri Ceyhun Birinci,  Ongun Talat, Bağımsız Milletvekili Jale Refik Rogers, Girne Belediyesi Meclis Üyeleri Ali Tektan, Ziya Egemen Sencer, Burak Güler, Halil Oktunç,  KKTC Avcılık Federasyon Başkanı Osman Cook, Karaoğlanoğlu Avcılık Atıcılık Derneği Başkanı Sait Faraç ve bölge halkı katıldı.

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul düzenlenen olta ile sokan balığı avlama müsabakasına katılarak, başarılı olanlara ödüllerini verdi.

Yarışmaya katılan tüm yarışmacıları ve başarı gösterenleri tebrik eden Şenkul, ayrıca Dernek Başkanlarına, sponsorlara ve katkı koyan herkese teşekkür etti.

KKTC AVCILIK FEDERASYONU RESMİ MÜSABAKASI OLAN TEKNEDEN OLTA İLE SOKAN BALIGI TUTMA MÜSABAKASI LİSANSLI VE FERDİ (LİSANSIZ) KATEGORİLERİNDE KAROĞLANOGLU BALIKÇI BARINAĞINDA 11.06.2023 PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN MÜSABAKA SONUCUNDA DERECE ALAN TAKIMLAR ASAĞIDAKİ GİBİDİR:

LİSANSLI :

  1. GAZİMAĞUSA AVCI. ATIC. BİRLİĞİ 2. TAKIMI: 23.482KG

Kadir ÇAKIR

Mehmet Süt

Enver KINALISOY.

 

  1. GÖNYELİ AVCIL. ATIC. BİRLİĞİ: 16.540 KG.

Kadri KELEŞ

Ahmet GöNYELİ

Kuzey ÖKSÜZOGLU

 

  1. GAZİMAGUSA AVCIL. ATIC. BİRLİĞİ

 

1.TAKIM: 10.060KG

 

EN Büyük BALIK ÖDÜLÜ:

 Mert PİROĞLU 0.248KG

KAROGLANOGLU AVCL. ATIC. ve BALIKCILIK DERNEGI.

 

FERDI (LISANSIZ)

 

  1. Serhat KORALP, Mustafa KORALP, Şener GÜCEL: 14.098KG
  2. Mustafa ÇİZER, Salih ÇIZER, Irfan CEMUNA: 11.376KG
  3. Mert AYKEN, Hasan BEKTAŞ, Oscar UCMEN: 7.312KG

 

ENBUYUK BALIK ÖDÜLLÜ:

Mustafa KORALP

0.232KG

 

 

Önceki Haber LEYMOSUNLULAR PİKNİĞİ YAPILDI

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.