Şenol Özdevrim ile ‘Çocuk Sanatı Kursu’ yeni döneme başladı

Şenol Özdevrim ile ‘Çocuk Sanatı Kursu’ yeni döneme başladı

Girne Belediyesi Kültür & Sanat Kursları kapsamında eğitmen Şenol Özdevrim tarafından gerçekleştirilen ‘Çocuk Sanatı Kursu’ yeni dönem çalışmalarına başladı. Her cumartesi saat 10:00-12:00 arasında Girne Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte, 5-13 yaş arası öğrencilere eğitmen Şenol Özdevrim tarafından sanat eğitimi veriliyor.
Bu özel etkinlik, çocukların sanat dünyasına adım atmalarını ve yaratıcılıklarını geliştirmelerini hedefliyor.
Öğrenciler, resim, el sanatları, kil çalışması ve diğer sanatsal faaliyetler aracılığıyla kendilerini ifade etme fırsatı bulacaklar.
Eğitim, çocukların sanat alanındaki yeteneklerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine olanak tanıyacak şekilde düzenlenmiştir.
Eğitime katılmak isteyenlerin başvurularını yapabilmeleri için, ‘kultursanat.girnebelediyesi@gmail.com’ adresi üzerinden veya 0392 650 0100 ve 0533 849 89 47 telefon numaralarından Girne Belediyesi Kültür Sanat Bölümü ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
Eğitim, yıl boyunca devam edecek olup, katılımcıların sanatsal yeteneklerini geliştirmeleri ve yeni deneyimler kazanmaları için bir ortam sunmaktadır.
 
Önceki Haber İki oyun birden seyirci ile buluştu

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.