Ödüller sahiplerine verildi

Ödüller sahiplerine verildi

Girne Belediyesi tarafından düzenlenen Zeytin Festivali’nde  “Zeytin” Tenis Turnuvası ve Ödüllü Bilardo Turnuvası’nda dereceye girenlere ödülleri takdim edildi.

Girne Belediyesi’nin bu yıl 16’ıncısını gerçekleştirdiği Zeytin Festivali kapsamında düzenlenen “Zeytin” Tenis Turnuvası ve Ödüllü Bilardo Turnuvası’nın ödül töreni geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Ödül törenine Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, bazı meclis üyeleri, ödül almaya hak kazananlar ve aileleri katıldı. Gecede ayrıca Zeytin Festivali’nde “Sergi Çadırı’nda” sergi açan sanatçılara da ödülleri verildi. Ödül töreninde kupa, para ödülü ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Bilardo Turnuvasına ev sahipliği yapan Baragadi Bar ve Little Pub işletmecileri ile “Zeytin” Tenis Turnuvası’nı düzenleyen Girne Belediyesi Tenis Kulübü başkan ve yöneticilerine katkılarından dolayı teşekkür edildi.

Ödül alanlar

“Zeytin” Tenis Turnuvası’nda; 12 yaş kızlarda birinci Hansel Şık, ikinci Sevim Akbaş,

12 yaş erkeklerde birinci Emre Dilaver, ikinci Doruk Varoğlu, 14 yaş kızlarda birinci Meril Sonakın, ikinci Azra Yalkıç, 14 yaş erkeklerde birinci Avni Avnioğlu, ikinci İbrahim Ağun

16 yaş kızlarda birinci Nergiz Menemenci, ikinci İzlem Civisilli, 16 yaş erkek birinci Avni Avnioğlu, ikinci Akan Can, 18 yaş kızlarda birinci Şengül Tilki, ikinci İzlem Civisilli, 18 yaş erkeklerde, birinci Şevki Öksüzoğluları ikinci Mustafa Zorba ödül aldı.

Ödüllü Bilardo Turnuva birincisi Onuç Altur, ikincisi Natheer Halob ve turnuva üçüncüsü Arkın Daher’e kupa ve para ödülü verildi. Sergi açan Cemal Okur, Umut Balkaya, Ali Erol Soytaç ve Selen Selışık’a da çeşitli hediyeler takdim edildi.

Önceki Haber Güngördü öğretmenleri ziyaret etti

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.