Güngördü, antrenör Bruguera ile görüştü

Güngördü, antrenör Bruguera ile görüştü

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, dünyaca ünlü tenis antrenörü Lluis Bruguera’yı kabul etti.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Girne Belediyesi katkılarıyla Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu’nun davetlisi olarak 4 günlük kamp için ülkemizde bulunan dünyaca ünlü tenis antrenörü Lluis Bruguera’yı kabul etti. Kabulde meclis üyesi Hakan Onurlu, Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Başkanı Hasan Gazioğlu, Türkiye Tenis Federasyonu eski Teknik Direktörü Onur Binay ve Girne Belediyesi Tenis Kulübü Başkanı Demet Onurlu hazır bulundu.

 

Güngördü: Girne’de ağırlamaktan mutluyuz

Nidai Güngördü kabulde yaptığı konuşmada dünyaca ünlü tenisçiler yetiştiren Lluis Bruguera’yı Girne’de ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Nidai Güngördü, Girne Belediyesi’ne ait tenis kortlarında ülkemizdeki sporcu ve antrenörlerine deneyimlerini aktaran İspanyol antrenöre teşekkür etti.

 

Bruguera: Çok yetenekli tenisçiler var

Lluis Bruguera ise küçük bir ülke olmasına rağmen Kuzey Kıbrıs’ta çok yetenekli tenisçiler olduğuna dikkat çekti. Lluis Bruguera, yatırım yapılması ve yetenekli sporculara imkan sağlanması durumunda teniste iyi yerlere gelinebileceğini söyledi. Lluis Bruguera, tenis sporunun sevdirilmesi için basına da önemli görevler düştüğünü kaydetti.

 

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

Önceki Haber Kurtuluş Caddesi’nde asfalt serimi tamamlandı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.