Girne Belediyesi’nden büyük kolaylık

Girne Belediyesi’nden büyük kolaylık

baldoken-1 zeytinlik dogankoyGirne Belediyesi Zabıta Kolluk Birimi tarafından kesilen trafik cezaları, Girne Baldöken Otoparkı’ndan tahsil edilmeye başlandı

Girne Belediyesi vatandaşın yaşamını kolaylaştırmak için yaptığı çalışmalarını sürdürüyor. Doğanköy ve Zeytinlik Şubelerinde emlak vergisi ve su ödemelerinin tahsilatına başlanmasının ardından trafik cezaları “Girne Baldöken Otoparkı’nda” tahsil edilmeye başlandı.

Girne Belediyesi Zabıta Kolluk Birimi tarafından kesilen trafik cezaları, ön ödemeli elektronik kartlı su sayacı (akıllı sayaç) ve araç park yeri ücretlerinin ödendiği “Girne Baldöken Otoparkı’nda” hafta sonu ve resmi tatil günleri dahil hergün tahsil edilecek.

Girne Belediyesi merkez binası vezneleri, terminal şubesi vezneleri, Karaoğlanoğlu, Zeytinlik, Doğanköy, Ozanköy ve Beylerbeyi muhtarlık veznelerinde ise emlak vergisi ve su ödemesi yapılmaya devam edilecek.

Güngördü: “Hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz”

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü konuyla ilgili yaptığı açıklamada, vatandaşa kolaylık sağlayıp hizmeti ayağına götürmek için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Nidai Güngördü, bu kapsamda Girne Belediyesi Terminal Şubesi, Karaoğlanoğlu, Zeytinlik, Doğanköy, Ozanköy ve Beylerbeyi muhtarlık veznelerinde tahsilat yapmasıyla vatandaşın emlak vergisi ve su ödemeleri için Girne Belediyesi merkez binasına gelmesine gerek kalmadığını ifade etti. Güngördü, akıllı su sayacına kontör yükleme yapılan Girne Baldöken Otoparkı’nda ise tatil günleri dahil hergün trafik cezalarının tahsil edilmeye başlanmasıyla vatandaşa büyük kolaylık sağlandığını dile getirdi.

 

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

Önceki Haber ZEYTİNLİK’TE KALDIRIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANIYOR…

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.