Girne Belediyesi yedi farklı kurs açıyor

Girne Belediyesi yedi farklı kurs açıyor

Girne Belediyesi Sosyal İşler Şubesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi, 2023 Kış – İlkbahar Dönem Kurslarının başlayacağını duyurusunda bulundu. Sosyal İşler Şubesi’nden yapılan açıklamaya göre başlangıç tarihler 26 Şubat, 27 Şubat ve 1 Mart tarihlerini kapsayan, toplam yedi farklı kursun başlayacağı bilgisi verildi. Şube’den verilen bilgiye göre 3 aylık veya süresiz periyodlar olarak çeşitlendirilen kursların; aylık 150 TL ile 500 TL arasında değişken ücretler karşılığında yapılacağı kaydedildi.

Kurs programı kapsamında yetişkinler için “bilgisayar”, “biçki dikiş”, “koza-patcwork”, “temel yunanca” ve “fotoğrafçılık” kursları verilirken; ilkokul 1. sınıf seviyesinde “İngilizce” ve 7-11 yaş aralığı için “Türkçe” kursları düzenleniyor.

Girne Belediyesi Sosyal İşler Şubesi açıklamanın sonunda, kurslara katılmak isteyenlerin; sosyalisler@girnebelediyesi.com mail adresi veya 0542 880 2117 veya 0392 650 01 00 numaralı telefonlardan bilgi alabilecekleri ve başvurularını Girne Belediyesi Sosyal İşler Şubesi’nden şahsen yapmaları gerektiği belirtildi.

Önceki Haber Girne Antik Liman yenileme çalışmaları konusunda toplantı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.