Girne Belediyesi Corona Virüsü ile ilgili bir takım tedbirler aldı…

Girne Belediyesi Corona Virüsü ile ilgili bir takım tedbirler aldı…

89764901_3424460674250152_8007040412478865408_o“Dünyayı tehdit eden Corona Virüs salgınına karşı alınan önlemler devam ederken, Girne Belediyesi’de bir takım önlemler almaya başladı.

Girne Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İişkiler Bölümü’nden yapılan açıklamada; düzenlemiş olduğumuz tüm sosyal, kültürel, sportif etkinlikler tedbir amaçlı geçici bir süreyle ertelenmiştir.

Ülkemizde dün akşamdan beridir bulguları gözlenen Corona (Covid-19) virüsü ile ilgili olarak halkımızın sağlığını düşündüğümüz için, bugünden itibaren yapılacak tüm etkinlilkler tedbir amaçlı ertelenmiştir.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü; “Halkımızın sağlığı için alınması gereken tüm önlemler konusunda sorumluluk ve hassasiyetle çalışmalarımızı hızlandırdık. İlk olarak belediye olarak düzenlemiş olduğumuz tüm etkinlikleri geçici bir süreyle erteleme kararı aldık. Şu anda konu ile ilgili tüm ilgili birimlerimiz, el broşürü, afiş, pankart gibi halkı virüse karşı bilgilendirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Güngördü” Halkımızı, tedbir olarak tüm yapılan uyarıları dikkate almalarını ve korunmak için neler yapılması gerektiği konusundaki bilgilendirm

Önceki Haber GÜNGÖRDÜ: GİRNE’DE MEYDANA GELEN CİNAYET İNSANLIK İÇİN BİR UTANÇTI

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.