Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul’un Bayram Mesajı

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul’un Bayram Mesajı

Değerli Halkımız,

Dostlukların daha da pekiştiği, küslüklerin ise yerini barışa bıraktığı bir bayram dönemine daha geldik. Geçmiş Ramazan Bayramı’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na denk gelmesi ile çifte bayram kutlamıştık. Yine böyle tatlı bir tesadüf ile Kurban Bayramı ise okulların tatil dönemine denk geldi ve yine çocuklarımızın sevincine sevinç kattı. Bu noktada öncelikle tüm çocuklarımızın yoğun bir okul temposu sonrasında güzel bir tatil geçirmelerini dileyerek sözlerime başlamak istiyorum.

Geçmiş Ramazan Bayramı’nda, seçim öncesi vaatlerimiz arasında olan ve tüm çalışanlarımızın eşit bayramlık alması yönünde verdiğimiz sözün devamının, bu bayram da hayat bulduğunu siz değerli vatandaşlarımızla paylaşmanın onurunu yaşıyorum. Buna ek olarak Temmuz ayında ise yine aynı şekilde tüm çalışanların eşit kıyafet ödeneği alacağını da hatırlatmak istiyorum…

Sevgili Girneliler,

Girne Belediyesi’nin değerli emekçileri, siz sevgili vatandaşlarımızın huzur içerisinde bir bayram geçirmesi adına tüm hazırlıklarını tamamladı. Buna göre bayram süresince belediyemiz ile ilgili alınabilecek hizmetler konusunda Girne Belediyesi Sosyal Medya hesaplarından gerekli duyurular yapılmaktadır. Buradan tüm ihtiyaçlarınızı veya taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Buna ek olarak Kurban kesimleri konusunda da dikkate alınması gereken uyarılarımızı ve hizmetlerimizi de Girne Belediyesi Sosyal Medya hesaplarından sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle halk sağlığını ve çevreyi koruyucu tedbirler konusunda sizlerin göstereceği hassasiyet bizler için çok önemli! Her konuda olduğu gibi bu konuda da işbirliği içerisinde olmamız, yine Girne’mizin faydasına olacaktır!

Paylaşımın en değerli hale büründüğü ve evlerin daha da genişlediği Kurban Bayramı’nızın kutlu olmasını diler, tüm emekçilerimiz ve siz değerli halkımızın mutlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesini dilerim.

 

Murat Şenkul

Girne Belediye Başkanı

Önceki Haber Vintage & Antika Pazarı ile zamanda yolculuk yaşandı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.