Finali Özdemir Erdoğan yaptı

Finali Özdemir Erdoğan yaptı

Girne Belediyesi’nin Zeytinlikte düzenlediği 16.Girne Zeytin Festivali tamamlandı

Girne Belediyesi tarafından 6-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 16’ncı Zeytin Festivali, Türkiye’nin ünlü sanatçısı Özdemir Erdoğan’ın Zeytinlik köyünde verdiği konserle sona erdi.

Konser öncesinde, Tenis ve Bilardo ödül töreni, Oksem Halk Dansları Gösterisi, Grup Triple konseri gerçekleştirildi. Festivale gelenlere dağıtılan biletlerin çekilişinin yapıldığ gecede iki kişiye bisiktler armağan edildi.

 

Erdoğan:Kalabalık beni duygulandırdı

Kıbrıs’ta sahneye çıkmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Özdemir Erdoğan, konseri dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Özdemir Erdoğan koserde, “Gurbet”, “İkinci bahar”, “Samanyolu” ve “Bana ellerini ver” gibi sevilen şarkıları, dinleyicilerle hep bir ağızdan söyledi. Özdemir Erdoğan, kendisinin medyatik olmadığını bu nedenle yeni nesilin kendisini çok tanımadığını belirterek, konsere gelen kalabalığın kendisini duygulandırdığını dile getirdi. Erdoğan, “Medya insanı meşhur eder, ama sanatçı yapmaz”dedi.

 

Güngördü: Erdoğan’ı ağırlamanın gururnu yaşıyoruz

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü ise konserde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin önemli bir sanatçısı olan Özdemir Erdoğan’ı Zeytinlik’te ağırlamanın gurunu yaşadığını söyledi. Başkan Güngördü, uzun yıllardan sonra Zeytin Festivali’nde yoğun bir katılımla büyük bir konser gerçekleştirildiğini ifade ederek, Özdemir Erdoğan’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

 

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

 

/ZN

Önceki Haber 16’NCI ZEYTİN FESTİVALİ BU AKŞAM SONA ERİYOR

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.