FENERBAHÇE MAHALLESİ GÖNÜLLÜLERİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ TOPLULUĞU GİRNE’DE KONSER VERİYOR

FENERBAHÇE MAHALLESİ GÖNÜLLÜLERİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ TOPLULUĞU GİRNE’DE KONSER VERİYOR

Girne Belediyesi katkılarıyla ve Kadıköy Belediyesi himayelerinde, Fenerbahçe Mahallesi Gönüllüleri Türk Sanat Müziği Topluluğu, TRT İstanbul Radyosu Ses Sanatçısı, Şef/Solist Mehmet Özkaya  yönetiminde Girne’de konser vermeye hazırlanıyor.
Doğa International Schools Konferans Salonu’nda  12 Ekim 2018 Cuma günü saat 20:00’da gerçekleşecek konsere tüm halk davet edildi.
Girne Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ücretsiz gerçekleşecek etkinlik için 0533 834 19 19 –   0533 870 20 15 numaralar aranarak rezervasyon yapılabileceği belirtildi.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Girne Belediyesi katkılarıyla ve Kadıköy Belediyesi himayelerinde gerçekleşecek bu konserin hem iki belediye arasında hem de organizasyona katkı koyanlar arasındaki dostluk ve kardeşlik köprüsünü daha da güçlendirmeye vesile olacağını söyledi.
Güngördü, Fenerbahçe Mahallesi Gönüllüleri Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun vereceği konserin kentte yoğun şekilde devam eden kültür sanat etkinliklerine renk katacağını belirterek, ücretsiz gerçekleşecek konsere, tüm müzikseverleri davet etti.

 

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI.

Önceki Haber 17. Zeytin Festivali tamamlandı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.