EVDE KAL AMA YARDIMLAŞMAYI DA İHMAL ETME

EVDE KAL AMA YARDIMLAŞMAYI DA İHMAL ETME

Covid-19 olarak da tanımlanan yeni Corona virüs salgını ile mücadele programı çerçevesinde, Girne Belediyesi tarafından ihtiyaçlı aile ve bireyler için çalışmalar devam ederken, bu çağrıya duyarlı iş insanlarıda sessiz kalmadı.

Girneli iş İnsanlarından Anlamlı Yardımlar

Bu zorlu süreçte ihtiyaçlı aileler için yardım elini uzatan Girneli iş insanları ihtiyaç duyan aileler için yardım paketleri hazırladı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Nidai Güngördü; “ihtiyaçlı aile ve bireyler için çalışmalarımız devam ederken, Girneli iş insanlarının da duyarlı olması bizleri mutlu etmektedir” dedi.

Toplum, birbirine bulaşan ve birbirini etkisizleştiren bir virüs olmaktan çıkıp birbirini iyileştirebilen gerçek insanların birlikteliği haline gelmenin en acil bir ihtiyaç olduğu zamandadır. Yakın çevredeki yardıma muhtaç insanlara yardım etme duyarlılığı herkes tarafından takdirle karşılanmaktadır diyen Güngördü, bu zor günler için dayanışmanın şart olduğunu belirtti.

Gıda paketi yardımında bulunmak isteyen ve bu gıda paketlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız 0533 871 2929 – 0533 870 2010 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Önceki Haber Girne Belediyesi Bölgedeki Marketlerin Bazı Uygulamaları Hayata Geçirebilmeleri İçin Çalışmalar Başlattı

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.