“DÜDÜKLÜDE KIYMALI BAMYA” YARIN AKŞAM GÜZELYURT’TA SAHNEDE!

“DÜDÜKLÜDE KIYMALI BAMYA” YARIN AKŞAM GÜZELYURT’TA SAHNEDE!

Girne Belediyesi ve Çatalköy Belediyesi’nin ortak prodüksiyonu olan “Düdüklüde Kıymalı Bamya” adlı iki perdelik tiyatro oyunu yarın (4 Mayıs 2018) Güzelyurt’ta tiyatro severlerle buluşuyor.

Girne Belediyesi ve Çatalköy Belediyesi’nin ortak prodüksiyonu olan “Düdüklüde Kıymalı Bamya” adlı oyun, yarın (4 Mayıs 2018) Güzelyurt Belediyesi Festival Alanı’nda Amfi Tiyatro’da saat 20:00’de perdelerini açıyor. Oyun, tiyatro severlere ücretsiz gösterilecek.
Girne Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Mehmet Baydur’un yazdığı ve Derman Atik’in yönettiği oyunda, Yardımcı Yönetmen Mehmet Soyluoğlu, Reji Asistanı İlde Atik, Işık Tasarımı Mehmet Saygıer görev alırken, Emine Gürçağ, Özge Çerkez, İlkşen V. Atik, Sevil Sargın, Gülüşan Gazanfer, Ersin Sargın, Özlem Akçal ve Derman Atik rol alıyor. Oyunun suflörlüğünü Ayşen Rahvancıoğlu ve Gülen Ataner, sahne amirliğini Evren Mercimekçi yapıyor. Düdüklüde Kıymalı Bamya oyunu, toplum içinde farklı kültürel çelişkileri ortaya koyarken birinci perde komedi yaşatarak, ikinci perdede de ağızda ekşimsi bir tat bırakıp izleyiciye keyifli bir zaman dilimi yaşatıyor.

GİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Önceki Haber 13. Kıbrıs İpek Kozası Festivali ertelendi

Girne Belediyesi - Bilgi İşlem Bölümü © 2023.